Treningi stacjonarne - wiosna/lato

Letnie treningi oparte są na zajęciach ogólnorozwojowych oraz jeździe na rolkach. Jako jedyny klub w regionie prowadzimy zajęcia z jazdy Inline-Alpine. Trening na rolkach wymaga bardzo zbliżonej do nart formy koordynacji i dynamiki przez co staje się ważnym elementem w przygotowaniach do sezonu zimowego.

Treningi stacjonarne - zima

W okresie zimowym, przy sprzyjających warunkach śniegowych dla grup Junior A i B prowadzimy zajęcia na stokach w Tumlinie,  Stadionu oraz Telegrafu. Treningi stacjonarne na śniegu realizowane są cyklicznie 3-4 razy w tygodniu w stale określonych godzinach. Szczegółowy harmonogram treningu dopasowany jest do panujących warunków pogodowych oraz odbywających się imprez sportowych, w których cyklicznie uczestniczymy.

Treningi wyjazdowe

W całym okresie przygotowawczym do sezonu narciarskiego oraz w jego trakcie organizujemy liczne zgrupowania na Podhalu oraz po za granicami polski. Zgrupowania realizowane są systematycznie od października do czerwca. Podczas zgrupowań zimowych odbywają się dwie sesje treningowe po 2 godziny.

Obozy

OBÓZ ZIMOWY – rodzinny, sportowy obóz zimowy wyjazd zagraniczny, dwie sesje treningowe dziennie dla dzieci i dorosłych. Animacje oraz wieczorne gry i zabawy dla dzieci.

OBÓZ LETNI – rodzinny, sportowy obóz windsurfingowy. Nauka i doskonalenie pływania na desce z żaglem. Trzy treningi dziennie, wieczorne animacje oraz integracja dla wszystkich.

Gdzie i Kiedy ???

TRENINGI STACJONARNE

Treningi stacjonarne ogólnorozwojowe odbywają się cyklicznie przez cały rok we wtorek i czwartek, w godzinach  18:00 – 19:30. Treningi prowadzone są w głównej mierze na terenie aneksu lekkoatletycznego Hali Sportowej przy ul. Leszka Drogosza.

Cykliczne treningi rolkarskie odbywają się w każdą sobotę o godzinie 9:00 na terenie „Bazy Zbożowej w Kielcach” ul. Zbożowa 21

Treningi narciarskie prowadzone są głównie  na stokach w Tumlinie oraz Kieleckim Stadionie.

Szczegóły dotyczące zajęć zamieszczane są w kalendarzu treningów

KLUBOWY KALENDARZ TRENINGÓW

REJESTRACJA ON-LINE NA TRENINGI

Dołącz do nas…