Kielce 28

NASZA Misja

Zajęcia dla dzieci prowadzone są nie tylko zimą i nie tylko na śniegu. Młodzi narciarze trenują cały rok. Klub organizuje liczne zajęcia ogólnorozwojowe, treningi rowerowe oraz bardzo ważne w profilu działalności treningi rolkarskie.

Celem Klubu jest utworzenie możliwości rozwoju dla młodych adeptów narciarstwa, zaangażowanie dzieci we własny rozwój i wychowanie przez sport. Dzięki naszym staraniom wraz z rodzicami wspólnie dostrzegamy korzyści płynące z systematycznego uprawiania sportu, konieczności zaangażowania się dzieci oraz wypełniania przez nie obowiązków.

Historia Klubu

Klub narciarski Kielce 28 został powołany w 2005 roku z inicjatywy grupy rodziców. Do grona założycielskiego należeli rodzicie dzieci, które od zimy 2003 roku trenowały narciarstwo alpejskie w grupie utworzonej przez Pana Jerzego Krzemińskiego, trenera i jednocześnie Prezesa Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Narciarskiego.  Zajęcia dla dzieci prowadzone są nie tylko zimą i nie tylko na śniegu. Młodzi narciarze trenują cały rok. Odbywają się zajęcia ogólnorozwojowe na stadionie lekkoatletycznym oraz na wynajmowanej przez „UKS KIELCE 28” hali sportowej. A zimą głównie na stokach narciarskich.

Dlaczego warto?

Naszym celem jest podnoszenie umiejętności dzieci  chcących spróbować swych sił w narciarstwie alpejskim i wyłonienie z nich grupy która na równi będzie rywalizowała na arenie Polskiej, jak i po za jej granicami. Uważamy, że w Kielcach są warunki do trenowania narciarstwa a najlepszym tego przykładem są nasi wychowankowie ścigający się obecnie zawodowo.           

Zachęcamy do wsparcia naszego klubu 1% z podatku.

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KIELCE 28”

KRS: 0000276958

Sprawy istotne…

Ubezpieczenie

Dla klubowiczów zalecane jest całoroczne ubezpieczenie NNW z rozszerzeniem o wyczynowe uprawianie sportu oraz ubezpieczenie kosztów leczenia w przypadku wyjazdów zagranicznych.

Po zapoznaniu się z warunkami ubezpieczenia, można wykupić ubezpieczenie w ramach Karty Euro 26. Dla kart: POLSKA SPORT, POLSKA SPORT EXTRA, SPORT, SPORT EXTRA włączone jest zawodowe i wyczynowe uprawianie sportu. Wszelkie informacje dostępne są na stronie https://euro26.pl/. i pod numerem infolinii 58 690 40 60.

Dodatkowo istnieje możliwość ubezpieczenia NNW i OC na wyjazd – Polska i ubezpieczenie w pełnym zakresie z kosztami leczenia na wyjazd za granicę. W razie pytań odnośnie zakresu i kosztów ubezpieczenia, prosimy o kontakt pod adresem e-mail:

Uwaga dotycząca wyjazdów zagranicznych: Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) działa tylko w placówkach publicznych, nie pokrywa kosztów transportu medycznego, nie ma NNW, OC i innych opcji dodatkowych, dlatego dobrze jest również zabezpieczyć się dodatkowym ubezpieczeniem. 

Dokumenty

Każde dziecko trenujące w klubie Kielce28 musi posiadać aktualne zaświadczenie lekarskie  o zdolności do trenowania.

Po dokonaniu zapisu dziecka skontaktujemy się i przekażemy niezbędne dokumenty do wypełnienia.

Komplet dokumentów należy dostarczyć na najbliższy trening.

Ile to kosztuje …?

Klub UKS Kielce 28 jest organizacją nie prowadzącą działalności gospodarczej i utrzymuje się wyłączenie ze składek oraz darowizn.

Z tytułu członkowstwa w klubie pobierana jest składka w wysokości:

  • wpisowe rocznie: 100 zł
  • miesięczna, sekcji narciarskiej – 150 zł (w miesiącach: wrzesień, październik, listopad, kiwiecień, maj, czerwiec), 350 zł (w miesiącach: grudzień, styczeń, luty, marzec)
  • miesięczna, sekcja rolkarska – 100 zł

Kandydat, który wstępuje w szeregi klubu w trakcie roku zobowiązany jest do uiszczenia składki rocznej oraz składki miesięcznej wynikającej proporcjonalnie do ilości miesięcy jaka została do końca roku kalendarzowego.

Zapisy do Klubu

Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą !

Zapisy do klubu.

9 + 13 =

Dołącz do nas…

Narciarski Uczniowski Klub Sportowy „Kielce 28”

25-361 Kielce, ul. K. Szymanowskiego 5

tel. 792 065 545,

biuro@ukskielce.pl